Młodszy programista PHP

Jash Technologie sp. z o.o.

2 500 - 3 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • http://jash.pl WWW

Jash Technologie od czterech lat jest liderem rozwiązań e-commerce opartych na oprogramowaniu PrestaShop. W związku z rozbudową zespołu programistów odpowiedzialnych za wykonanie i serwisowanie sklepów internetowych w kraju i za granicą, poszukujemy pracownika na stanowisko: Junior WEBDEVELOPER

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

Praca w zespole odpowiedzialnym za realizację projektów e-commerce w oparciu o PrestaShop.

Co oferujemy:

- umowę o pracę lub inna wybrana (przez kandydata) forma zatrudnienie
- widełki płacowe od 2500– 3500 PLN netto

Wymagania

- dobra znajomość PHP 5.5;
- podstawowa znajomość JS (szczególnie jQuery);
- bardzo dobra znajomość HTML i CSS;
- dobra znajomość angielskiego;
- ogólne rozeznanie w technologiach internetowych;

- mile widziana znajomość Smarty;
- mile widziana znajomość Prestashop i Wordpress;
- mile widziana podstawowa znajomość dowolnego frameworka MVC (pracujemy na Symfony 2);

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub własna działalność)

O Jash Technologie sp. z o.o.

Jash Technologie Sp. z o.o.
Nasz zespół zajmuje się wykonywaniem projektów webowych dla francuskich firm z branży internetowej. Nasza działalność opiera się na dwóch filarach. Pierwszym jest realizacja witryn e-commerce w oparciu o Prestashop - jako pierwsi w Polsce uzyskaliśmy certyfikat Prestashop potwierdzający nasze kompetencje w tej dziedzinie. Drugim filarem jest wykonywanie aplikacji webowych dla agencji IT i startupów we Francji. Nasze wsparcie obejmuje projektowanie rozwiązań w oparciu o zapotrzebowanie klienta, wdrożenie stworzonego projektu i rozwijanie kolejnych funkcjonalności na etapie poprodukcyjnym.