Programista .NET

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Język programowania
Baza danych
Framework

Dla spółki notowanej na giełdzie, producenta technologii geoinformatycznych, w tym map cyfrowych, systemów nawigacji satelitarnej oraz serwerów i systemów informacji przestrzennej – poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Programisty .NET Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiednie do poziomu kompetencji
- Szeroki pakiet socjalny
- Możliwość rozwoju w spółce o wiodącej pozycji na rynku
- Sympatyczne środowisko pracy w niewielkim zespole

Wymagania

Wymagania:
- Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu .NET
- Bardzo dobra znajomość C# oraz .NET (ASP.NET, Entity Framework, MVC)
- Dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
- Znajomość standardów XML
- Doświadczenie przy projektach webowych i desktopowych
- Dobra znajomość języka angielskiego Opis stanowiska:
- Tworzenie interfejsów dla aplikacji desktopowych i webowych oraz do aplikacji bazującej na mapach
- Praca w zakresie integracji aplikacji z zewnętrznymi systemami, w tym w oparciu o mapy
- Rozwój aplikacji kartograficznych
- Tworzenie stosownej dokumentacji, wersjonowanie wyników pracy

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.