Front-End Web Developer

HR Bank
Język programowania
Framework
Inne

Doradztwo personalne HR Bank, specjalizujące się w rekrutacji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla poszukuje dla swojego Klienta, firmy z branży IT Kandydata na stanowisko: Front-End Web Developer.

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Firma oferuje:

• Umowę o pracę.
• Pracę w firmie o ugruntowanej, solidnej pozycji na rynku
• Wysoką kulturę pracy w międzynarodowym środowisku
• Inicjatywę i rozwój – liczne Start – Upy, szkolenia i warsztaty
• Pakiet świadczeń dodatkowych (min. Prywatna opieka medyczna), wydarzenia integracyjne

Zgłoszenia zawierające CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie w programowaniu front- end (min.2 lata)
• Znajomość HTML 5, CSS, JavaScript
• Praktyczne doświadczenie w pracy z Angularem JS (min.1 rok)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie
• Komunikatywność, otwartość oraz chęci nauki i rozwoju
• Umiejętność rozwiązywania problemów

Obowiązki:

• Tworzenie interfejsów użytkownika w technologiach webowych
• Realizacja aplikacji webowych - wdrożenie i bieżąca obsługa
• Dostarczenie kodu kluczowych komponentów systemu
• Opracowanie dokumentacji i projektu technicznego rozwiązań.
• Dbanie o standard oraz aktualność rozwiązań
• Współpraca z innymi członkami zespołu