Senior PHP Developer

PIXERS

4 000 - 9 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Podróżując po wszystkich ścianach świata,
PIXERS znów jest na tropie świeżych talentów!

Poszukujemy

Senior PHP Developera

Zapraszamy do PIXERS IT! Jesteśmy firmą z branży E-Commerce dynamicznie rozwijającą się na całym świecie. W naszym zespole IT skupiamy ludzi, którzy nie tylko są specjalistami w swoim fachu, ale lubią to, co robią. Wolimy dobrze działający soft zamiast PowerPoint'owej ściemy. Dbamy o to, żeby warunki pracy też sprzyjały temu celowi.

Zmęczyłeś się długim kodowaniem? Zrelaksuj się na tarasie obserwując wolny bieg Odry. Zagraj w ping-ponga. Albo ograj kumpla w FIFĘ na konsoli. Doładuj swoje komórki zdrowymi owocami lub niezdrowymi słodyczami. Po godzinach zagraj w planszówkę. ;) Chcesz mieć dzień spokoju, żeby skupić się na temacie poza biurem? Popracuj zdalnie. A w piątek posłuchaj inspirujących wykładów na Speakers Corner (lub sam opowiedz o czymś, co Cię kręci), a potem wyluzuj się przy firmowym piwku. :) Więcej o nas.

Twoje główne zadania:

rozwój właśnie powstającego, autorskiego i nowoczesnego systemu E-Commerce;
code review;
testy funkcjonalne;
współpraca z zespołem IT w realizacji założonych celów;
tworzenie dokumentacji technicznej tworzonych rozwiązań;
udział w imprezach integracyjnych. ;)

Nasze wymagania:

minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu w PHP;
znajomość Symfony 2;
znajomość HTML5, CSS3;
znajomość zagadnień związanych z tworzeniem serwisów przy użyciu MVC;
dobra znajomość relacyjnej bazy danych (SQL) i baz NoSQL (Redis);
olej w głowie.

Mile widziane:

znajomość zagadnień skalowalości serwisów internetowych;
znajomość REST/SOAP;
znajomość JavaScript (jQuery);
znajomość technologii front-endowych np. JavaScript, jQuery, LESS, SASS;
znajomość ElasticSearch;
doświadczenie w pracy z systemem wersjonowania kodu Git;
dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

pracę w zgranym, dynamicznym zespole, w przyjacielskiej, niekorporacyjnej atmosferze;
organizację zgodną z metodykami zwinnymi (agile/scrum);
atrakcyjne warunki pracy, w tym dopłaty do obiadów, sportu i edukacji;
owocowe wtorki i czwartki, piwne piątki;
ping-ponga, planszówki i xbox'a w przerwach w pracy;
4 dni w miesiącu pracy zdalnej (sam wybierasz kiedy);
widełki wynagrodzenia: 4k-9k netto.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wyślij CV na adres [email protected], zaznaczając w temacie identyfikator PHP/102015

Dla zachowania formalności dopisz : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Uwaga! Jeśli nie szukasz pracy, ale znasz kogoś, kto idealnie będzie pasował na to stanowisko, daj nam znać. Za polecenie kandydata, którego zatrudnimy, płacimy 50% jego pierwszego wynagrodzenia!

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • dofinansowanie do sportu i edukacji

O PIXERS

NASZA MISJA
Wierzymy, że można produkować pięknie zaprojektowane przedmioty we wzorach ograniczonych wyłącznie Twoją wyobraźnią, jednocześnie dbając o Ziemię.

MOTYWACJA DLA MISJI
Jesteśmy przekonani, ze produkcja w modelu „na zamówienie" pozytywnie wpłynie na środowisko i kondycje całej gospodarki dotychczas zdominowanej przez model nadprodukcji powodując często beznadziejne warunki zatrudnienia, zużywając skandalicznie duże ilości surowców mineralnych i emitując kosmiczne ilości zanieczyszczeń.

CZYM DOKŁADNIE SIĘ ZAJMUJEMY?
W PIXERS pomagamy Ci urządzić wnętrze Twoich marzeń oddając do Twojej dyspozycji największą bazę dekoracji ściennych na świecie: ponad 30 milionów fototapet, naklejek, obrazów i plakatów. Każdy z produktów możesz łatwo dopasować do swoich potrzeb: zmienić materiał, wybrać nowy rozmiar lub ustawić inny kadr. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!