Tester Aplikacji

Team Connect

Stale eksplorujemy rynek w poszukiwaniu najlepszych specjalistów IT. Jeśli do nich należysz– pracuj z nami! Zapewnimy Ci bezpieczne i elastyczne warunki zatrudnienia, atrakcyjnewynagrodzenie oraz pracę dla największych przedsiębiorstw z branży telekomunikacji,finansów, informatyki, ubezpieczeń i przemysłu.

Zadania:

Wykonywanie powierzonych prac mających na celu testowanie wytworzonego oprogramowania przez zespół programistów
Opracowywanie planu testów, podręczników testów (scenariusze i przypadki testowe)
Tworzenie danych i skryptów testowych
Współpraca ze wszystkimi zespołami w ramach projektu

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (Informatyka, Automatyka, Telekomunikacja, pokrewne)
Mim. 1 rok doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętność tworzenia skryptów SQL (zaawansowana znajomość)
Umiejętność testowania oprogramowania pod względem funkcjonalnym
Wykonywanie testów wewnętrznych oraz akceptacyjnych
Znajomość manualnych i automatycznych technik testowania
Wiedza z zakresu wytwarzania dokumentacji testowej
Mile widziana jest znajomość Selenium Webdriver
Mile widziana znajomość języków obiektowych np. Java

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia oraz uczciwe zasady współpracy
Swobodę wyboru formy zatrudnienia w zależności od potrzeb
Pracę przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań IT na rynku
Pracę w zespole ambitnych, doświadczonych specjalistów
Wsparcie dedykowanego konsultanta oraz księgowego

Wyślij nam swoje CV
[email protected]