Programista JAVA

Team Connect
Baza danych
Inne

Opis oferty

Miejsce pracy: Warszawa
ASS/JAVA/WAW

Wymagania: Minimum 3 lata doświadczenia w języku Java
Bardzo dobra znajomości SQL
Znajomość technologii JEE6 lub wyższej, Hibernate, SOA
Umiejętność posługiwania się takimi narzędziami jak Jira, SVN

Mile widziane:
Praktyczna znajomość technologii: HTML
Znajomość Maven, Java Server Faces, CSS, JS

Zakres obowiązków:
Implementacja oprogramowania według zatwierdzonej analizy i uzgodnionego projektu
Diagnozowanie i rozwiązywanie błędów odbiorczych w wytworzonym oprogramowaniu
Diagnozowanie i rozwiązywanie błędów produkcyjnych w wytworzonym oprogramowaniu
Przygotowanie i poprawianie/aktualizowanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
Pracę dla jednej z czołowych firm branży IT w Europie
Udział w realizacji największych projektów informatycznych
Współpracę z doświadczonymi specjalistami
Możliwość nauki i odkrywania nowych technologii
Swobodę wyboru formy zatrudnienia w zależności od potrzeb
Oferujemy wynagrodzenie na poziomie około 13 000 - 17 000 PLN w przypadku Warszawy
oraz 9 000 - 13 000 PLN w przypadku Krakowa
Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected]