DevOps Engineer

Team Connect
Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Miejsce pracy: Warszawa
STST/DEVOPS/WAW Na tym stanowisku będziesz odgrywał kluczową rolę w zapewnieniu ciągłości dostarczania i integracji nowych wersji oprogramowania. Do Twoich zadań będzie należała optymalizacja procesów, zarządzanie, synchronizacja oraz współpraca z Developerami oraz działem QA.

Obowiązki:

Wprowadzanie nowych wersji oprogramowania
Współpraca z QA w celu weryfikacji wdrożonej wersji
Rozwój oraz wprowadzanie procesów oraz procedur, znajdowania nowych rozwiązań oraz zapewnienia ich optymalizacji
Konserwacja istniejących oraz wprowadzanie nowych narzędzi oraz infrastruktury
Współpraca z programistami w debugowaniu kodu i stabilizacji
Działania we współpracy z innymi członkami zespołu

Oczekujemy:

Dobrej znajomość SQL
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem jednej z następujących technologii: PHP, JSP lub ASP
Znajomość budowy i wdrażania narzędzia Bamboo lub Jenkins

Mile widziane:

Umiejętność pisania bash i/lub skryptów Powershell
Znajomość systemów kontroli wersji i narzędzi zarządzania Git lub Perforce
Doświadczenie w pracy z narzędziami zarządzania repozytorium Archiva, Nexus
Praktyczne doświadczenie z systemem operacyjnym Linux
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Wynagrodzenie, które zadowoli nawet wymagających
Zespół ambitnych, doświadczonych specjalistów
Pracę przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań IT na rynku
Szeroki wachlarz benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: [email protected]