Programista PHP Freelancing / praca zdalna / praca stacjonar

ProEstateSolution
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Programisty PHP w ramach marki PRO-design dedykowanej profesjonalnemu marketingowi internetowemu.

Forma zatrudnienia do ustalenia. Dopuszczalny freelancing lub praca zdalna jak i praca stacjonarna w siedzibie firmy.

Zapewniamy:

> Bardzo dobrą atmosferę pracy
> Pracę w młodym, dynamicznym zespole
> Możliwość rozwoju
> Elastyczne godziny pracy (do ustalenia)
> Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [email protected].

Przed przesłaniem dokumentów aplikacyjnych prosimy upewnić się, czy spełniają Państwo powyższe wymagania. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Wymagania

Obowiązki:
> Serwis, aktualizacja oraz rozwój autorskiej platformy CMS
> Optymalizacja platformy pod kątem przeglądarek
> Monitoring, serwis i aktualizacja aplikacji stworzonych w oparciu o platformę
> Kreacja modułów funkcjonalnych do platformy
> Kreacja nowych aplikacji w opraciu o platformę
> Bieżąca współpraca z webdeveloperami
> Bieżąca współpraca z administratorami serwerów

Wymagania:
> Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w PHP
> Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych;
> Bardzo dobra znajomość Javascript, Mootools, jQuery
> Projektowanie i obsługa baz danych PostgreSQL, MySQL
> Znajomość HTML, CSS, XML, JSON, AJAX
> Znajomość języka angielskiego umożliwiającego czytanie dokumentacji technicznej
> Znajomość korzystania z narzędzi w lini poleceń (Linux)
> Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych.
> Znajomość środowiska UNIX
> Doświadczenie we współpracy z webdeveloperami/administratorami serwerów
> Zdolność do analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy
> Sumienność i kreatywność w działaniu
> Bardzo dobra organizacja czasu pracy