Administrator Baz Danych MS SQL

  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych
Narzędzia

HR Bank Doradztwo Personalne, specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla, poszukuje dla swojego Klienta Kandydatów na stanowisko:
Administrator Baz Danych MS SQL.

Nasz Klient oferuje:

-zatrudnienie w stabilnej firmie
-niepowtarzalną kulturę organizacyjną
-ciekawe projekty i nowoczesne technologie
-bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: [email protected]

Wymagania

Zadania: -instalacja, konfiguracja i administracja bazami danych
-projektowanie i wdrażania skryptów SQL
-monitorowanie efektywności działania baz danych i tuning
-rozwój skryptów i innych narzędzi monitorujących
-rozwiązywanie problemów z zakresu baz danych

Wymagania:

-minimum 2 letnie doświadczenie w administracji z bazami danych
-umiejętność administracji systemami z rodziny Windows
-znajomość Linuxa i bazy danych Oracle będzie dodatkowym atutem
-komunikatywna znajomość języka angielskiego
-innowacyjność, kreatywność przy wdrażaniu nowych rozwiązań
-samodzielność w działaniu
-zorientowanie na cele