Specjalista ds obsługi Klienta i marketingu internetowego

Personia

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. obsługi klienta i projektów marketingu internetowego - Staż
Miejsce pracy: Gdynia/ zdalnie
Nr ref.: 54/2015
Wymagania:
Zainteresowanie tematyką marketingu internetowego
Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
Mile widziane podstawy programowania
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Obowiązki:
Pomoc przy realizacji projektów marketingu internetowego
Obsługa klientów firmy (głównie mailowa, ewentualnie telefoniczna)
Pomoc w zakresie prac programistycznych
Oferujemy:
Możliwość pracy zdalnej/stacjonarnej w elastycznych godzinach pracy
Staż bezpłatny o długości 250 – 300h
Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego
Możliwość zatrudnienia i pozostania w firmie na stałe
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected] podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.
Numer referencyjny: 54/2015