Analityk Biznesowo Systemowy

Stegmann

od 80 zł netto / godzinowo

  • Umowa o pracę Umowa

STEGMANN Polska Sp. z o.o. należy do Grupy 7(S), jednego z liderów branży doradztwa personalnego w Europie. Grupa 7(S) posiada 30-letnie w doradztwie personalnym i oddelegowaniu Specjalistów w poszczególnych branżach. Aktualnie dla jednego z Naszych Klientów, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: WARSZAWA
Nr ref.: A/WAW/1015

Wymagania

Zakres obowiązków:
• tworzenie koncepcji rozwiązań wspólnie z Architektami Funkcjonalnymi
• tworzenie Specyfikacji na potrzeby Developmentu
• wsparcie w przygotowaniu testów funkcjonalnych i akceptacyjnych Wymagania:
• doświadczenie w branży finansowej oraz w obszarze systemów kredytowych i kartowych
• wykształcenie wyższe
• min. 2 letnie doświadczenie przy prowadzeniu analizy biznesowo-systemowej
• wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
• dokładności i systematyczność
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• stabilne oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju
• pracę z wysokiej klasy specjalistami w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"