Senior webdeveloper/Team Leader

Grafton Recruitment

7 500 - 10 000 zł netto

Język programowania

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dostarczaniu i propagowaniu treści sportowych on-line, a także w produkcji, tworzeniu rozwiązań technicznych i komercyjnych dla klientów z branży sportowej, w związku z utworzeniem swojego oddziału w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko: Senior webdeveloper/Team Leader –  programistyczne Center of Excellence

Wymagania

Obowiązki:
-udział w projektach dotyczących rozwoju aplikacji od strony front-endu
-rozwój zaawansowanych technologicznie stron internetowych i rozwiązań softwarowych dla klienta
-współpraca z managerem projektu odnośnie wymagań technicznych
-współpraca z pozostałymi zespołami zlokalizowanymi na całym świecie
-współpraca z innymi  developerami z zespołu  i koordynowanie ich pracy
-tworzenie dokumentacji

Wymagania:
-minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku webdevelopera lub programisty odpowiedzialnego za tworzenie kodu i zaawansowanych rozwiązań w zakresie rozwoju/modyfikacji stron internetowych
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi teamami i anglojęzycznymi przełożonymi
-bardzo dobra znajomości następujących technologii: HTML w tym HTML 5, XHTML, CSS w tym CSS3, Javascript, XML/XSLT, AJAX znajomość JSP, JSTL, Velocity lub Freemarker będzie dużym atutem
-doświadczenie w pracy zespołowej, projektowej w ramach realizacji projektów webowych zgodnie z metodykami Agile

Korzyści:
-ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
-atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość poznania najnowszych technologii
-możliwość uczestniczenia w projekcie od fazy początkowej
-przyjazna atmosfera pracy
-elastyczny czas pracy
-nowoczesne stanowisko programistyczne  (Windows lub MAC, 2 monitory)
-cykliczne workshopy i konferencje dla pracowników
-oszczędnościowy Plan Inwestycyjny na giełdzie w Londynie
-liga w piłkarzyki stołowe (turniejowy stół)
-śniadanie w biurze (płatki, mleko, owoce)
-częste imprezy integracyjne i wyjścia firmowe
-karta multisport

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Pakiet medyczny
  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach przy użyciu najbardziej nowoczesnych narzędzi oraz tec
  • Karta Multisport
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Lektoraty z języka angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasna ścieżkę kariery
  • Praca w ciekawym i zgranym zespole