Senior Programmer PHP Poznań - 70zł/h

Find Staff
Język programowania

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku polskim, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko: Senior Programmer PHP Poznań - 70zł/h

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:
• wynagrodzenie 70zł/h + dodatki
• praca w środowisku wysokiej klasy specjalistów międzynarodowych
• nowoczesne biuro

Wymagania

Zakres obowiązków:
• zbudowanie rozwiniętego portalu dla milionów użytkowników
• rozszerzanie i utrzymywanie serwisu oraz rozwijanie wewnętrznych narzędzi
• współpraca z niemieckimi i portugalskimi zespołami developerów Wymagania:
• znajomość PHP 5.3+, aktualnych narzędzi i technologii
• znajomość zasad SOLID
• znajomość full stack'a aplikacji internetowych
• język angielski na poziomie komunikatywnym

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem w tytule wiadomości „Programista PHP Poznań".