Programista COBOL Warszawa

Find Staff

Dla naszego Klienta, polskiej Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko: Programista COBOL Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
- rozwój kariery zawodowej oraz ciągła nauka specjalistycznych technologii używanych w bankowości
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności (prosimy o składanie własnych propozycji dotyczących oczekiwań finansowych wraz z CV)
- praca w jednej z wiodących korporacji IT w Europie

Wymagania

Zakres obowiązków:
- wdrażanie i testowanie zmian zintegrowanego systemu informatycznego dla Banku na podstawie przygotowanych projektów technicznych
- asysta przy tworzeniu dokumentów dla oprogramowania oraz w opracowywaniu specyfikacji technicznej zmian w funkcjonalności
- przygotowywanie oraz wspomaganie przy analizie systemów
- wsparcie użytkowników końcowych Wymagania:
- min. 3 lata doświadczenia na powyższym stanowisku
- doświadczenie w tworzeniu analiz
- znajomość i doświadczenie w pracy w środowisku mainframe

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem w tytule wiadomości „Programista COBOL".