Konsultant/Programista ERP

IT Recruitment

4 000 - 5 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Jesteśmy agencją rekrutacyjną specjalizującą się w branży IT. Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko

Konsultant/ Porgramista ERP

Oferujemy:
-możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia przy realizacji projektów i rozwój kompetencji zawodowych
-pracę w projektach dla największych polskich i zagranicznych korporacji
-naukę od najlepszych w branży
-dofinansowanie karty Multisport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą zndnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Wymagania

Wymagania:
-wykształcenie wyższe ( preferowane informatyczne i pokrewne, ekonomiczne)
-umiejętność programowania
-znajomość zintegrowanych systemów klasy ERP
-znajomość przebiegu procesów biznesowych w przedsiębiorstwie
-umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
-dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
-prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
-określanie wymagań biznesowych systemów informatycznych
-prowadzenie analiz przedwdrożeniowych
-udział w projektach wdrożeniowych
-budowę nowych funkcjonalności
-tworzenie dokumentacji projektowej
-szkolenia użytkowników

Metodologia pracy

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole projektowym.

O IT Recruitment

IT RECRUITMENT
Zainteresowanych kandydatów serdecznie zapraszam do kontaktu.
CV należy przesyłać na podany adres mailowy:
Marta Kruszyna
533 033 035
[email protected]