IT Support Specialist

Mindbox

Szukamy inżyniera do wsparcia środowisk produkcyjnych pod wdrożenia systemów z mocnym doświadczeniem na stanowisku IT Service Support. Rola obejmie odpowiedzialność za wdrożenie, release, konfigurację i obsługę 2 linia wsparcia wdrażanych aplikacji Czas współpracy: na okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia współpracy
Lokalizacja: Kraków
Forma współpracy: umowa o pracę lub kontrakt, rozliczanie B2B
Stabilna praca w dynamicznym zespole

Wymagania

Zadania

• Konfigurowanie i sprawdzanie środowisk produkcyjnych
• Identyfikacja błędów systemowych, diagnozowanie problemów oraz proponowanie rozwiązań,
• Stosowanie automatyzacji i nowych technologii do poprawy cyklicznych błędów
• Zapewnienie 2 linii wsparcia dla wdrażanych aplikacji
• Ścisła współpraca z Services Management w kontekście krytycznych błędów

Wymagania:

• Znajomość systemów Linux/UNIX
• Doświadczenie we wspierania klienta przy aplikacjach internetowych IT
• Znajomość Java i SQL (mile widziane),
• Znajomość Oracle DB, Bash shell oraz architektury serwerów aplikacji,
• Mile widziana znajomość Java i SQL,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• Umiejętności analityczne oraz umiejętność podejmowania decyzji,