Software Engineer / Team Leader zespołu programistów O Firmi

Connectmedica Sp. z o.o.

Opis oferty

Oferujemy

- Pracę nad rozwojem innowacyjnych produktów z obszaru nowych technologii dedykowanych na rynek globalny.
- Możliwość dynamicznego rozwoju przy międzynarodowych projektach.
- Pracę w otoczeniu zdolnych, kreatywnych ludzi w przyjaznej i swobodnej atmosferze.
- Możliwość szkoleń zawodowych.

Wymagania

Opis Stanowiska

- Zarządzanie zespołem programistów.
- Zbieranie wymagań funkcjonalnych realizowanych projektów, szczegółowa analiza i przygotowanie specyfikacji.
- Współpraca z programistami / reprezentowanie zespołu IT.
- Udział w realizacji projektów poprzez współpracę z Product Managerem, Maintenance Engineerem i testerami.
- Wsparcie biznesowe następujących etapów: planowanie, implementacja, testowanie i odbiór projektu IT.

Wymagania

- Min. 2 lata doświadczenia jako kierownik projektów IT lub team leader zespołu produkcyjnego oprogramowania.
- Znajomość metodologii zarządzania projektami (AGILE, SCRUM - mile widziany certyfikat).
- Gruntowna wiedza z obszaru metodyk zarządzania projektami IT oraz znajomość procesu wytwórczego oprogramowania.
- Praktyczna wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania (architektura informacji, UML).
- Znajomości aplikacji do zarządzania projektami (przynajmniej jednej bardzo dobrze).
- Komunikatywność, samodzielność.
- Cechy lidera zespołu, dbającego równie dobrze o jakość efektów pracy zespołu, jak i o atmosferę pracy.
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
- Znajomość technologii i standardów prowadzenia projektów.
- Zdolności analityczne, inicjatywa i pomysłowość.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com