Programista PHP

Personia
Język programowania
Framework

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych, prowadzonych także w formie Direct&ExecutiveSearch. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: 59/2015
Zakres obowiązków:
• Tworzenie stron i aplikacji internetowych
• Rozwój oraz modyfikacja istniejących produktów
• Wsparcie i utrzymywanie bieżących aplikacji
• Bycie w stałym kontakcie z Klientami firmy
• Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług Wymagania:
• Dobra znajomość PHP poparta doświadczeniem
• Znajomość jednego z systemów CMS na poziomie podstawowym (preferowane: WordPress, Joomla!)
• Mile widziana znajomość Ajax i Prestashop
• Podstawowa znajomość MySQL
• Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
• Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
• Zaangażowanie, rzetelność i terminowość realizowanych działań

Oferujemy:
• Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Uczestnictwo w ciekawych projektach
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected], podając w tytule maila nazwę stanowiska i nr ref. Zastrzegamy sobie prawo do przedstawienia również innej oferty niż w ogłoszeniu, a Państwa dane osobowe w celach wyłącznie rekrutacyjnych mogą być przedstawiane pracodawcom.
Numer referencyjny: 59/2015