Java Developer Senior

  • Kontrakt Umowa

Opis oferty

Co oferujemy?
Polecam rozważenie pracy u nas szczególnie osobom, które są zmęczone korporacjami ze sztywnymi procedurami postępowania lub małymi firmami, które nie dają możliwości rozwinięcia skrzydeł. A także osobom, które chcą pracować w zespole doświadczonych programistów i mieć różne możliwości rozwoju przy projektach realizowanych w nowych technologiach.
Naszym pracownikom oferujemy:
• umowę o pracę (z pakietem benefitów) lub długoterminowy kontrakt
• przyjazne środowisko pracy, wsparcie merytoryczne i szkolenia wewnętrzne
• elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
• promujemy: pisanie czystego kodu, nacisk na testowalność kodu, wzorce projektowe
Kogo szukamy?
Stanowisko:
JAVA Developer - Senior
Zadania:
• wytwarzanie wysokiej jakości oprogramowania Rozwiązywanie problemów programistycznych oraz optymalizacja kodu
• tworzenie i aktualizowanie dokumentacji projektowej
• świadczenie usług wsparcia i utrzymania systemów
• wdrażanie nowych wersji oprogramowania
Wymagania:
• min. 4-letnie doświadczenia na stanowisku starszego programisty JEE
• praca z dużymi środowiskami bazodanowymi (Oracle, mysql, Postgresql)
• praca przy dużych aplikacjach WEBowych
• znajomość metodyk procesu wytwórfree czego
• znajomość relacyjnych baz danych i SQL
• znajomość XML oraz technologii z nim związanych,
• biegła znajomość języka Java i technologii JEE,
• znajomość technologii Spring, Hibernate, AJAX, freemarker, Java Script
• znajomość wzorców projektowych i architektonicznych,
• znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat,
• znajomość narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania MAVEN2,
• znajomość dokumentacji projektowanych rozwiązań z wykorzystaniem języka UML,
• doświadczenie w wykonywaniu rozwiązań na podstawie wymagań,
• analiza zgłoszeń w celu ustalenia miejsca i przyczyny problemu w oparciu o analizę logów aplikacyjnych, analizę kodu aplikacji itd.
• umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole
• umiejętność identyfikacji zagrożeń i możliwości
• znajomość narzędzi i technik do aktywnego przeglądu kodu
• znajomość metodyki SCRUM
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Dodatkowe atuty
• samodzielność, komunikatywność, otwartość
• znajomość technologii integracyjnych z dziedziny EAI, ESB, SOA,
• znajomość rozwiązań continuous integration takich jak Jenkins
• znajomość metodyk procesu wytwórczego
• znajomość zagadnień z obszaru ubezpieczeń
• znajomość zagadnień z obszaru księgowości
• znajomość technologii GWT
• znajomość Alfresco
Lokalizacja:
• Warszawa
Branża:
• Ubezpieczenia

Więcej informacji: [email protected]