Tester oprogramowania w Przemyślu

Polski HR
Baza danych

Polski HR Search&Selection Sp. z o.o. to agencja rekrutacyjna działająca w oparciu o nowoczesne technologie teleinformatyczne. Zajmujemy się rekrutacją i selekcją pracowników dla uznanych pracodawców z Polski i zza granicy. Należymy do PHR S.A. Aktualnie do nowopowstającego biznesowego centrum IT poszukujemy kandydata na stanowisko:

Tester Oprogramowania

Miejsce pracy: Przemyśl

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie scenariuszy testowych na podstawie wymagań
  • Projektowanie, tworzenie, wykonywanie i utrzymywanie manualnych oraz automatycznych testów
  • Tworzenie szczegółowych raportów dotyczących defektów.
  • Przygotowywanie dokumentacji informatycznych
  • Ścisła współpraca z programistami oraz analitykami celem pozyskania niezbędnych informacji
  • Uczestniczenie w spotkaniach zespołów projektowych
  • Analiza wymagań funkcjonalnych
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne związane z IT
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku pracy będzie atutem
  • Wiedza z zakresu technologii WebServices, automatyzacji testów z wykorzystaniem technologii Java/Groovy i Continuous Integration.
  • Umiejętność korzystania z technologii SQL
  • Znajomość technologii XML oraz metodologii tworzenia oprogramowania (np. SCRUM)
  • Umiejętność poprawnego raportowania błędów
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows i Unix/Linux
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Dokładność, rzetelność, terminowość
Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych projektach oraz długotrwałą współpracę
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość awansu
  • Ciekawy pakiet benefitów

CV proszę przesyłać na adres: [email protected]
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Posiadamy certyfikat KRAZ nr 6372