PHP Programmer

VMR

3 000 - 5 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://www.vmr.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska:

  • wdrażanie rozwiązań bazodanowych dla aplikacji webowych
  • programowanie PHP/JS/Mysql
  • wdrażanie logiki biznesowej aplikacji
  • testowanie logiki
  • konfiguracja i instalacja aplikacji web na serwerach produkcyjnych

Wymagania

Niezbędne wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP5 poparta doświadczeniem
  • Dobra znajomość MySQL
  • Dobra znajomość HTML/CSS/JavaScript
  • Znajomość wzorca MVC
Dodatkowo:

  • Umiejętność pisania jasnego i czytelnego kodu
  • Chęć poszerzania wiedzy i otwartość na wyzwania

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Metodologia pracy

O VMR

VMR jest jedną z wiodących i dynamicznie rozwijających się agencji. Szeroki zakres naszych kompetencji obejmuje zintegrowane działania z obszaru Digital, z uwzględnieniem planowania i realizacji kampanii interaktywnych, z wykorzystaniem rozbudowanego zaplecza Social Media, Public Relations oraz Web Development. Za realizację produkcji spotów reklamowych odpowiada dział Motion, wraz z własnym zapleczem produkcyjnym. Ponadto dział Events, specjalizujący się w organizacji innowacyjnych imprez firmowych oraz masowych, uzupełnia kompleksowość oferty agencji, dopełniając pełnego wachlarza usług 360'.

Jesteśmy zespołem pasjonatów i specjalistów branży marketingu internetowego, którzy wykorzystują swoje doświadczenie w codziennej pracy. Dzięki zaangażowaniu całego teamu, nasze projekty zdobywają liczne nagrody w konkursach, tj. Złoty Spinacz, Webstarfestival, Efekton, Dobroczyńca Roku. Nasze sukcesy przekładają się na owocną współpracę z największymi polskimi, jak i zagranicznymi markami m.in.: Allegro, Amica, Bank BPH, Kompania Piwowarska, Grupa Volkswagen.