Front-End Developer

Britenet Sp.z o.o.

do 60 zł netto / godzinowo

Język programowania
Framework

Britenet Sp. z o.o. jest polską firmą z branży usług i outsourcingu IT. Obecnie nasze biura mieszczą się w kilku lokalizacjach na terenie Warszawy, Lublina, Poznania oraz Kielc. Co roku sukcesywnie notujemy zwiększenie zatrudnienia o kilkudziesięciu specjalistów w swojej dziedzinie i planujemy ekspansję do kolejnych lokalizacji. Na chwilę obecną zatrudniamy ponad 300 osób.

Aktualnie poszukujemy:
Miejsce: Poznań, Wilda
Start: ASAP lub 1-miesięczny okres wypowiedzenia Projekt w sektorze bankowym, przebudowa CRM operacyjnego, przepisanie modułów i zmiana architektury w JS.
Współpraca z jednym z największym banków w kraju. Zespół z polski, język angielki potrzebny do pracy z dokumentacją. Praca stacjonarna.

Poszukujemy samodzielnych specjalistów z minimum 4-letnim doświadczeniem komercyjnym.

Wymagania

Głowne zadania:
Realizacja projektów klasy CRM i Front-end oraz automatyzacja i wsparcie procesów biznesowych

Oczekiwania wobec kandydatów:
• umiejętności analizy wymagań biznesowych po kątem przełożenia ich na specyfikację techniczną i projekt rozwiązania
• Komercyjne doświadczenie w zakresie programowania warstwy Front-end
• Bardzo dobra znajomość HTML5 / CSS3 i JavaScript
• mile widziana znajomość: JBoss Application Server lub Tomcat, Maven,
• Doświadczenie w korzystaniu z technik AJAX, JSON, REST
• Ukierunkowanie na tworzenie wydajnych, kompleksowych i optymalnych rozwiązań

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy

O Britenet Sp.z o.o.

quality for lease
Britenet to profesjonalny software house oraz partner biznesowy, który zajmuje się leasingiem ekspertów IT. Działamy od 2006 roku i zatrudniamy obecnie ponad 500 specjalistów. Projekty realizujemy w naszych nowoczesnych centrach kompetencyjnych w Lublinie, Warszawie, Kielcach, Białymstoku i w Poznaniu, a także w siedzibach naszych Partnerów. Trzykrotnie zostaliśmy wybrani Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – TNS (2015, 2016, 2017).

Tworzymy systemy, które wspierają procesy operacyjne wielu obszarów biznesu. Skutecznie prowadzimy naszych Klientów przez cały proces projektowy – od analizy, przez testy, development, implementację, aż po wsparcie i utrzymanie systemów. Nasze usługi zapewniają Klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań biznesowych przy zachowaniu doskonałej kontroli kosztów.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych usług i zawsze dbamy o szczegóły. Britenet to niezawodny partner biznesowy i idealne miejsce do pracy w dobrej atmosferze.

Po prostu do nas dołącz!