Młodszy Programista Aplikacji Internetowych

BetterIT
  • Umowa o pracę Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

Kielce i okolice Opis stanowiska:
Jeżeli chcesz rozwijać się razem z nami, lubisz rozwiązywać problemy, wiesz dlaczego HTML nie jest językiem programowania, jaka jest różnica między int'em a float'em, a do tego sam świetnie zarządzasz swoim czasem
i interesujesz się nowymi technologiami, dołącz do naszego zespołu i razem
z nami buduj lepszą stronę usług IT. Dołącz do BetterIT.

Wymagania

Do Twoich obowiązków należałoby:
- tworzenie wysokiej jakości serwisów WWW,
- tworzenie systemów dedykowanych dla renomowanych firm,
- utrzymanie aplikacji,
- współpraca z Project Managerami, Analitykami, Grafikami oraz Testerami. Wymagania:
Dołącz do naszego zespołu, jeżeli:
- znasz PHP, Javascript, CSS3, HTML5, MySQL,
- masz zapał do pracy i umiesz systematycznie pracować,
- nie wymagamy doświadczenia, wystarczą prace akademickie.

Oferujemy:
W zamian otrzymasz:
- pracę w renomowanej firmie IT (nie agencji marketingowej),
- przejrzyste zasady współpracy,
- możliwość rozwoju oraz ciekawe projekty,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość pracy zdalnej.

Zapraszamy do współpracy osoby z Kielc i okolic (konieczność okazjonalnej pracy w biurze).
Prosimy o wysyłanie CV na mail: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."