Programista Aplikacji ( Junior .NET )

People Sp.z.o.o
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework

Programista aplikacji będzie członkiem zespołu odpowiedzialnym za rozwój, utrzymanie i rozwiązywanie problemów w wewnętrznych aplikacjach. Do jego obowiązków oprócz programowania będzie należało projektowanie nowych rozwiązań a także współpraca z innymi zespołami na etapie tworzenia specyfikacji funkcjonalnej, wycen i projektów nowych rozwiązań. Podstawowym wymaganiem jest wiedza z zakresu programowania aplikacji w środowisku .NET i samodzielność w roli programisty aplikacji.

Wymagania

Podstawowe obowiązki:
• Programowanie nowych rozwiązań (nowych modułów aplikacji)
• Zmiany i poprawki do istniejących modułów
• Współpraca przy tworzeniu specyfikacji funkcjonalnych przez analityków
• Praca nad interfejsami do systemów zewnętrznych (programownie, wsparcie testów integracyjnych)
• Zdobywanie widzy i dzielenie się nią z innymi członkami zespołu
• Pomoc zespołom wsparcia w rozwiązywaniu problemów na systemach produkcyjnych i testowych.
• Dokumentowanie tworzonego kodu
• Wsparcie testów tworzonego kodu Wymagania:
• Wiedza z zakresu tworzenia oprogramowania
• znajomość C#, ASP.NET lub C++
• Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu baz danych (Queries, Stored procedures, Views, Triggers)
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Zdolność do dzielenia się wiedzą z innymi członkami zespołu
• Zaletą będzie znajomość ASP.NET MVC, doświadczenie z DB2 lub nHibernate.
• Zaletą będzie również znajomość zagadnień związanych z OCR / Data Capture

Zachęcam do kontaktu. Chętnie opowiem o szczegółach. Natalia Tatarczak 723 302 021 lub email: [email protected]