Web Developer

New-Invest

7 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Profil firmy:
Firma z Wrocławia, która tworzy cyfrowe rozwiązania marketingowe, które wspomagają marketing, sprzedaż, komunikację i IT w średnich i dużych przedsiębiorstwach, w celu połączenia z klientami i partnerami na całym świecie. Firma oferuje:
- wsparcie w trakcie ciągłej nauki i w zakresie rozwoju osobistego
- konkurencyjne wynagrodzenie, świadczenia pracownicze i model bonusowy na podstawie osobistego zaangażowania
- możliwość dalszego rozwoju swojej pozycji w rozwijającej się firmie, odnoszącej sukcesy
- najwyższej jakości środowisko pracy i sprzęt (Apple), 12/12 punktów w teście Joel

Wymagania

Obowiązki:
- praca jako członek zespołu przy realizacji stron internetowych i mobilnych rozwiązań dla międzynarodowych klientów,
- praca skupia się na zarządzaniu treścią WWW i integracją systemów partyjnych 3rd, ale nie ogranicza się tylko do tego,
- przyczynianie się do ciągłego doskonalenia procesów rozwojowych i narzędzi Wymagane kwalifikacje:
- doświadczenie w pracy przy tworzeniu stron internetowych,
- dobra znajomość Java i opcjonalnie Scala,
- znajomość większości bądź kilku: Tomcat, Guice, Spring Core, Spring MVC, Play, Maven, SBT,
- znajomość Linuxa, bazując na web stacks, w tym: Varnish, HAProxy, Ansible, Puppet,
- dobre umiejętności interpersonalne, pro-aktywny, systematyczny sposób pracy.
- znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym

Dodatkowe (mile widziane) umiejętności:
- znajomość j. niemieckiego w stopniu min. średniozaawansowanym (dodatkowe wynagrodzenie)

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana - nie zwlekaj i przyślij swoje CV na e-mail: [email protected]