PHP Developer

Connectmedica Sp. z o.o.
Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis oferty

O Firmie
Szukamy doświadczonego PHP Developera, który dołączy do działu R&D Connectmedica i którego zadaniem będzie rozwój obecnych narzędzi Highp/DBE oraz tworzenie nowych produktów dedykowanych na rynki globalne. Nasze flagowe produkty:

  • Highp to przełomowe narzędzie biznesowe pozwalające na skuteczne dostarczenie komunikatów do klientów za pośrednictwem spersonalizowanych video-wiadomości przy wykorzystaniu jednego z kilku kanałów (SMS, e-mail, notyfikacja „push" w aplikacji). Jest to alternatywa dla tradycyjnego mailingu czy call center.
  • DBE to nowoczesne narzędzie tworzenia i prowadzenia wysokiej jakości szkoleń w metodologii Decision Based Education.
Nasze narzędzia są z sukcesem wykorzystywane przez takie firmy jak Novo Nordisk, Gilead, Nutricia, Essilor, Alcon, Abbvie, AstraZeneca, UCB, USP Zdrowie, Amgen, Zentiva.

Więcej o nas o Connectmedica znajdziesz na stronie:connectmedica.com

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.

Oferujemy:

  • Pracę nad rozwojem innowacyjnych produktów z obszaru nowych technologii dedykowanych na rynek globalny.
  • Możliwość dynamicznego rozwoju przy międzynarodowych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne formy zatrudnienia.
  • Zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery oraz szkolenia zawodowe.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole i inspirującym otoczeniu.

Wymagania

Opis Stanowiska
Dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu R&D, bądź częścią międzynarodowego projektu i twórz z nami innowacyjne produkty dedykowane na rynek globalny. Zadania:

  • Programowanie aplikacji internetowych w technologiach opartych o PHP.
  • Udział w pracach projektowych i analitycznych.
  • Analiza wymagań i szacowanie pracochłonności.
Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty PHP.
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN).
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie modularyzacji architektury aplikacji.
  • Umiejętność tworzenia i aktualizowania dokumentacji technicznej oraz projektowej.
  • Znajomość relacyjnych baz danych.
  • Kreatywność w obszarze technologii oraz zaangażowanie.

Mile widziane:

  • Znajomość frameworku Symfony w wersji 1.X lub 2.X.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com