Senior iOS Developer

New-Invest

8 000 - 15 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Narzędzia
Inne

Firma z Krakowa, która specjalizuje się w marketingu mobilnym, społecznym i partnerskim,
w głównej mierze zajmująca się produktami z sektora B2C i platformami SaaS poszukuje Senior iOS Developera. W tym zespole specjalistów pomysły zmieniane są w biznes o zasięgu globalnym, a następnie prezentowane milionom użytkowników z całego świata.

Firma oferuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie i pakiety pozapłacowe
• świadczenie zdrowotne: LuxMed Special Complex Plus (opcjonalnie pakiet rodzinny)
• bezpłatne napoje, przekąski, lunch w piątki
• pakiet Multisport
• Możliwość wyboru oprogramowania (Mac/PC, Windows/Linux/OSX)
• PS4 z dużą ilością gier
• duże biuro (250 m2)

Wymagania

Obowiązki:
• projektowanie, prowadzanie oraz rozwijanie nowych projektów i produktów
• odpowiedzialność za proces tworzenia produktu - od jego planowania do końcowego produktu
• udział w projektowaniu oraz tworzeniu kodów
• współpraca z innymi członkami zespołu i wdrożenia ich innowacji
• Bug fixing Wymagane kwalifikacje:
• co najmniej 2 - letnie doświadczenie w Objective C, C++ Cocoa/UIKit Frameworks bądź Swift iPhone SDK development
• znajomość platformy iOS
• doświadczenie w wykorzystaniu version control repositories (GIT/SVN)
• podstawowa znajomość HTML / XHTML, CSS, SEO / SEM
• znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie

Dodatkowe (mile widziane) umiejętności:
• Posiadanie jednej lub więcej aplikacji iOS obecnie dostępnej w App Store
• indywidualne projekty, które pokazują zdolności w zakresie inżynierii i wyczuciu produktu
• zdolność do pracy w obszarach poza zwykłą strefą komfortu i chęć uczenia się nowych technologii
• doświadczenie w rozpoczynaniu projektów od podstaw do istniejącej architektury
• doświadczenie w projektowaniu / rozszerzeniu APIs, w dużych i złożonych bazach kodów

Osoby zainteresowane są proszone o wysłanie CV na e-mail: [email protected]