Programista PL/SQL (praca zdalna, 1/4 etatu)

Spring Software Sp. z o.o.

5 000 - 7 000 zł netto

Język programowania
Baza danych

Naszym klientem jest firma działająca zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie autorskich rozwiązań, ich optymalizacja oraz wsparcie procesów biznesowych dużych korporacji zarówno w Polsce jak i w UE. Lokalizacja: Warszawa (Bemowo)

Rodzaj umowy: B2B

Forma współpracy: praca zdalna 1/4 etatu

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Uczestnictwo w projekcie wdrożenia i utrzymania systemu (SQL, PL/SQL)
  • Analiza wymagań użytkowników
  • Projektowanie rozwiązań oraz ich wdrażanie
  • Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji projektowej
  • Docelowo możliwość pracy zdalnej po zakończeniu etapu wdrożenia w projekt
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie budowy i utrzymywania systemów opartych o technologię Oracle (SQL, PL/SQL)
  • Praktyczna znajomość wszystkich faz procesu rozwoju oprogramowania (analiza, projektowanie, programowanie, testowanie, dokumentowanie, wdrażanie)
  • Umiejętności pracy w środowisku Unix/Linux
  • Znajomość baz danych Oracle
  • Znajomość programowania w Shell (sh, bash)
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną
Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Czynne uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Długofalową współpracę
  • Młody i zaangażowany w swoją pracę zespół