Konstruktor Elektronik/ Programista C++

Grupa Most Wanted!
Język programowania
Narzędzia
Inne

Aktualnie dla Naszego Klienta, działającego na rynku fiskalnym ponad 20 lat, szukamy obecnie Konstruktorów Elektroników do projektowania urządzeń opartych na mikrokontrolerach, systemów embedded.

Oferujemy
• Kontakt z najnowszymi technologiami z oferty firmy
• Potrzebne narzędzia pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Stałe godziny pracy 08:00-16:00 (z możliwością dostosowania)
• Miejsce pracy – Błonie (okolice Warszawy)

Wymagania

Zakres obowiązków
• Projektowanie urządzeń opartych na mikrokontrolerach, systemów embedded
• Tworzenie oprogramowania dla urządzeń fiskalnych
• Projektowania układów elektronicznych: schemat i PCB
• Udoskonalanie istniejących produktów

Wymagania
• Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika lub podobne)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność projektowania urządzeń opartych na mikrokontrolerach, systemów embedded
• Umiejętność programowania w języku C, C++
• Znajomość środowiska i bibliotek QT
• Znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux
• Doświadczenie w obsłudze programu Protel
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego