Programista Microsoft Dynamics AX

Mindbox

700 - 950 zł netto

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Programista Microsoft Dynamics AX

Miejsce:
Warszawa / opcjonalnie zdalnie

Klient: dostawca rozwiązań informatycznych opartych o platformę Microsoft Dynamics AX i Microsoft Dynamics CRM,

Zadania :
  • Tworzenie i wdrażanie zmian w funkcjonalnościach systemu MS Dynamics AX
  • Programowanie w środowisku Microsoft Dynamics AX i Microsoft Visual Studio
  • Współpraca z zespołem konsultantów w przygotowaniu rozwiązań dal klienta

Wymagania

  • Znajomość programowania w Systemie Microsoft Dynamics AX (X/X++ )
  • Doświadczenie w programowaniu / budowaniu rozwiązań informatycznych
  • Umiejętność zbierania i doprecyzowania wymagań użytkowników
  • Umiejętność projektowania i wykonywania rozwiązań oraz szkolenia użytkowników w zakresie jego wykorzytania
  • Dobra znajomość technologii MS SQL Server lub Sharepoint będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego - Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym