INŻYNIER DS. PROCESU PRODUKCYJNEGO UKŁADÓW ELEKTRONICZNYCH

PCCS

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
• Planowanie procesów produkcyjnych PCB oraz linii montażowych podzespołów elektronicznych
• Bezpośrednia współpraca z innymi działami w fazie projektowania produktu
• Zarządzanie seriami przed-produkcyjnymi z dostawcami (wewnętrznymi i zewnętrznymi)
• Ewaluacja różnych scenariusz procesu produkcji dla znalezienia optymalnego rozwiązania zgodnego z wymaganiami klienta i wymaganiami finansowymi firmy,
• Walidacja kluczowych procesów w czasie rozpoczęcia, planowania i fazy produkcyjnej
• Bezpośredni kontakt z Europejskimi fabrykami i centrami technicznymi (częste podróże służbowe)
• Planowanie i kontrolowanie kosztów procesu
• Współpracę z działem zakupów w celu optymalizacji kosztów urządzeń i materiałów
Wymagania:
• 3-letnie doświadczenie w inżynierii produkcji elektroniki
• Wyksztalcenie wyższe (elektronika lub pokrewne)
• Umiejętność pracy zespołowej, elastyczność, zdolność adaptacji, umiejętności negocjacyjne, organizacyjne oraz autonomia w działaniu
• Doświadczenie w procesach produkcyjnych, technologiach oraz umiejętność estymacji kosztów
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Kreatywność i umiejętności negocjacyjne
Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość języka niemieckiego i/lub francuskiego
• Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
Oferujemy
• Ciekawą stabilną pracę w nowoczesnej międzynarodowej organizacji
• Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe Aplikacje prosimy składać:
- bezpośrednio wysyłając aplikacje na adres email: [email protected]
• Lub proszę dzwonić :
Kom : 503-846-810