INŻYNIER SYSTEMÓW WBUDOWANYCH

PCCS Sp. z o.o.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży elektronicznej i technologii systemowych, poszukujemy kandydata na stanowisko :Inżynier systemów wbudowanych

OFERUJEMY:
• Ciekawą , stabilną pracę w nowoczesnej organizacji międzynarodowej.
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego rozwoju w międzynarodowym środowisku.
• Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań .
• korzyści społeczne, takie jak prywatna opieka zdrowotna .
• przyjazna atmosfera .

Wymagania

WYMAGANIA:
• Znajomość elektroniki i pomiaru elektronicznego.
• Znajomość Mikrokontrolery aplikacji i znajomości programowania wymagań technicznych i jego narzędzi .
• Bardzo dobry angielski wiedza o zdolności do tworzenia dokumentacji technicznej .
• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w pracy zespole .
• Umiejętność pracy i organizowania działalności zespołu .
• Znajomość systemów wbudowanych metod i procesów rozwojowych .
• Metodyczne podejście do kompleksowego rozwiązywania problemów.
• Możliwość międzynarodowej podróży .
Kwalifikacje , które zwiększają szanse:
Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego .
Doświadczenie w branży motoryzacyjnej .

ZADANIA
• Analiza wymagań klientów
• Funkcjonalności produktu / cechy definicji i rozwoju specyfikacje techniczne .
• Działalność w zakresie inżynierii systemów oszacowanie, planowanie i nadzór .
• Ścisła współpraca z wewnętrznymi zespołami inżynierskimi w procesie rozwoju systemów wbudowanych motoryzacyjnego .