INŻYNIER PROJEKTANT PCB

PCCS
Inne

Wymagania: Wykształcenie wyższe (elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)

Dobra znajomość układów elektronicznych w teorii i praktyce

Znajomość systemu EDA/ECAD Mentor Expedition/ Mentor VX - minimum 2 lata doświadczenia

Znajomość zasad projektowania PCB z uwzględnieniem kompatybilności EMC/EMI

Umiejętność projektowania PCB dla branży Automotive

Dodatkowym atutem będzie:

Znajomość systemu EDA/ECAD takich jak CadStar

Znajomość symulacji zachowania się obwodów drukowanych - HyperLynx

Obowiązki

Tworzenie i weryfikacja wielowarstwowych obwodów drukowanych do samochodowych urządzeń

elektronicznych.

Przeprowadzenie obliczeń i symulacji wymaganych przy projektowaniu obwodów drukowanych –

integralność sygnałowa.Tworzenie dokumentacji projektowej i produkcyjnej.

Oferujemy

• Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku,

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

• Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe

Miejsce pracy : Kraków
Kontakt: Katarzyna Jaromin
e-mail:[email protected],
tel.503-846-810