SAMODZIELNY INŻYNIER PROGRAMISTA

  • Umowa o pracę Umowa

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży elektronicznej i technologii systemowych, poszukuje kandydata na stanowisko: SAMODZIELNEGO INŻYNIERA PROGRAMISTY

Wymagania

Zakres obowiązków:
Tworzenie oprogramowania dla elektronicznych systemów kontroli i sterowania stosowanych w samochodach
Wymagania:
• Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w rozwoju oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded systems)
• Bardzo dobra znajomość języka C lub C++
• Znajomość podstaw elektroniki
• Praktyczna umiejętność tworzenia oprogramowania dla systemów czasu rzeczywistego
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Wykształcenie wyższe (elektronika, informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
• Umiejętność pracy w zespole
Dodatkowym atutem będzie:
• Doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym
• Znajomość architektury i zasady działania mikroprocesorów
• Znajomość inżynierii oprogramowania
• Znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego
• Znajomość języka niemieckiego
• Mobilność (podróże służbowe)
Oferujemy
• Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku,
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
• Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe
Miejsce pracy: Kraków
Kontakt: [email protected]
tel. 503-846-810