|Gdańsk| Scala Developer

Experis IT
Język programowania
Inne

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie rozbudowanych aplikacji rozproszonych o niewielkich opóźnieniach, przetwarzających dane w czasie rzeczywistym i dostępnych 24/7. Rozwijana platforma marketingowa wspiera miliony wysyłanych zapytań dziennie od ponad 140 milionów użytkowników końcowych.

Zespół pracuje na wysoce skalowalnych aplikacjach webowych, w technologiach open-source'owych, z wykorzystaniem Ruby, Scala, Java, C++ oraz technologii mobilnych (Android i iOS).

Oferta:

  • Stabilna, długotrwała współpraca na podstawie kontraktu B2B albo w oparciu o umowę o pracę (w zależności od preferencji);
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Wielokulturowe i multi-językowe środowisko pracy;
  • Elastyczny czas pracy oraz komfortowe warunki pracy;
  • Liczne benefity (w tym karta MultiSport, prywatne ubezpieczenie medyczne i wiele, wiele innych);
  • Nieformalna kultura organizacyjna nastawiona na dzielenie się wiedzą;
  • Wspieranie rozwoju zawodowego pracowników oraz dostęp do najnowszych technologii;
  • Możliwość wyboru z ponad 100 wydarzeń branżowych w miesiącu organizowanych przez firmę;
  • Pakiet relokacyjny.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Programowanie asynchroniczne;
  • Tworzenie wydajnych algorytmów dla systemów o bardzo dużym obciążeniu;
  • Proponowanie rozwiązań technicznych dla podstawowych produktów firmy, rozwijanych na dużą skalę;
  • Przeprojektowanie modułów napisanych w Ruby'm;
  • Dbanie o najwyższą jakość kodu.

Oczekiwania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w produkcji oprogramowania, w tym 2 lata poświęcone programowaniu w Scali (Akka);
  • Zaawansowane umiejętności analitycznego myślenia;
  • Umiejętność nietuzinkowego rozwiązywania problemów;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
Mile widziane:

  • Znajomość języków: Java / Erlang / C++;
  • Umiejętność czytania kodu w Ruby, będzie bardzo dużym plusem.

Zapraszamy do przesyłania pytań i aplikacji bezpośrednio do Konsultanta:

Honorata Rezler
M: +48 606 428 087
[email protected]

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.