Scrum Master

Mindbox

Scrum Master będzie integralną częścią jednego lub dwóch dynamicznych zespołów Scrumowych, dostarczających wysoką wartość dla biznesu. Oferujemy:
• Rozwój w międzynarodowym środowisku, z ciekawymi ludźmi w przyjaznej atmosferze
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
• Pakiet socjalny: karta medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Doświadczenie w zarządzaniu i mentoringu zespołów Scrumowych
• Doświadczenie w pracy w zespole Scrum lub przy użyciu innych praktyk Agile (np. Kanban, XP)
• Wysokie umiejętności komunikacyjne
• Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i wypracowywania kompromisu
• Budowanie poczucia odpowiedzialności w zespole
• Pozytywne nastawienie wobec codziennych zadań
• Aktywne podejście do rozwiązywania problemów oraz sugerowanie innowacyjnych ulepszeń pracy
• Umiejętność pracy z zespołem i motywowanie innych członków zespołu
• Zdolność do działania w dynamicznym środowisku
• Umiejętność budowania pozytywnych relacji z zespołem, a także z podmiotami zewnętrznymi
• Certyfikat/kwalifikacje Scrum master– mile widziane. Ponadto kandydat musi płynnie mówić i pisać po angielsku.

Zakres obowiązków:
• Współpraca z Product Ownerem i zespołem by skutecznie realizować postawione cele
• Monitoring oraz stały wpływ na postępy zespołu
• Utrzymanie wysokiej jakości pracy zespołu, również poprzez ciągłe szkolenia oraz mentoring
• Wsparcie Zespołu Deweloperskiego, usuwanie przeszkód
• Dbanie o efektywność zespołu i spotkań scrumowych
• Komunikacja o postępach prac, zewnętrznym podmiotom zaangażowanych w projekt
• Współpraca z PO w zakresie wyników, postępów zespołu.