Tester Oprogramowania

Mindbox

Tester Oprogramowania zobowiązany będzie do sprawdzania, czy produkty związane z procesami biznesowymi rozwijają się zgodnie ze specyfikacją, spełniając tym samym wszystkie oczekiwane wymagania. Oferujemy:
• Rozwój w międzynarodowym środowisku, z ciekawymi ludźmi w przyjaznej atmosferze
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
• Pakiet socjalny: karta medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie

Wymagania

Profil zainteresowanego:
• Doświadczenie w testowaniu aplikacji internetowych
• Doświadczenie w pisaniu manualnych skryptów testowych
• Doświadczenie w pracy z jednym narzędzi: Jira, Mantis
• Rozumienie technologii internetowych: HTML, CSS, JavaScript
• Doświadczenie w inżynierii oprogramowania oraz rozumienia cyklu rozwoju oprogramowania
• Znajomość narzędzi do automatyzacji testów – Selenium – będzie dodatkowym atutem
• Mile widziana umiejętność pisania automatycznych skryptów testowych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Rola i zadania:
• Realizacja testów na podstawie dokumentacji testowej
• Przetwarzanie i zanalizowanie wyników testów
• Ścisła Współpraca z programistami
• Testowanie aplikacji internetowych i mobilnych
• Przygotowywanie raportów z wynikami testów
• Weryfikacja zgodności produktu z wymaganiami

Zapraszam po szczegóły!
Zapraszam do rozmowy! :)