Inżynier TIBCO – integracja systemów UML / XML / XSLT

SmartKiwi.pl

3 500 - 5 000 € netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Stanowisko: Inżynier TIBCO UML/XML/XSD/SOA – praca w Holandii
Nr. referencyjny: TIBCO/4/2015
Miejsce pracy: Holandia, okolice Amsterdamu
Długość zatrudnienia: minimum 6 miesięcy
Pensja brutto € zależna od umiejętności: 3500€ – 5000 €
Typ zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat lub kontrakt
Ilość godzin tygodniowo: 40
Ilość urlopu płatnego: 26 dni Zakres obowiązków:

Tworzenie oprogramowania oraz integracja systemów informatycznych przy wykorzystaniu platformy TIBCO Business Works, TIBCO EMS, TIBCO Hawk.

Dodatkowe benefity:

– urządzone 2-3 pokojowe mieszkanie
– pomoc w relokacji
– wsparcie na miejscu w Holandii

Oferujemy:

międzynarodowe szkolenia
wynagrodzenie na europejskim poziomie
wsparcie ze strony zespołu

Wymagania

Oczekiwania: Doświadczenie w pracy z platformą TIBCO: TIBCO Business Works, TIBCO EMS, TIBCO Hawk
Znajomość standardów ISO 20022, UML, XML/XSD/XSLT
Certyfikat TIBCO lub JAVA
Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym