Java Przemyśl

Polski HR Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Polski HR Search&Selection Sp. z o.o. to agencja rekrutacyjna działająca w oparciu o nowoczesne technologie teleinformatyczne. Zajmujemy się rekrutacją i selekcją pracowników dla uznanych pracodawców z Polski i zza granicy. Należymy do PHR S.A.

Aktualnie do nowopowstającego centrum IT poszukujemy kandydata na stanowisko: Java Developer
Miejsce pracy: Przemyśl

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Prace w zespole profesjonalistów z branży IT
Udział w ciekawych projektach – również międzynarodowych
Pakiet benefitów
Stabilne zatrudnienie

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wymagania

Zakres obowiązków: Udział w projektowaniu oraz implementacji nowych funkcjonalności
Obsługa błędów, weryfikacja zgłoszeń oraz wdrożenie poprawek
Przygotowywanie propozycji usprawnień, poszukiwanie nowych rozwiązań oraz trendów w obszarze webdevelopmentu
Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy mile widziane
Praktyczna znajomość języka Java w wersji JEE
Znajomość serwerów aplikacyjnych
Znajomość baz danych PostgreSql
Wiedza z zakresu technologii WebServices
Język angielski umożliwiający posługiwanie się dokumentacją techniczną