Front-end Developer (JS+Angular)

Craftware Sp. z o.o.
Język programowania

Opis oferty

Oferujemy:
• Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
• Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
• Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
• Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
• Elastyczne godziny pracy
• Możliwość pracy zdalnej
• Pakiet benefitów

Wymagania

Obowiązki:
• Tworzenie warstwy front-end'owej oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW
• Współpracę z programistami back-end
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Zadbanie o wysoką jakość kodu

Wymagania:
• Min. 1 rok doświadczenia w programowaniu frontów
• Bardzo dobra znajomość technologii: JavaScript, Angular.js, CSS, HTML
• Doświadczenie w implementacji wzorców projektowych
• Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
• Mile widziana znajomość innych języków programowania (preferowane: Java/Salesforce) oraz zwinnych metodyk rozwijania oprogramowania
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic