JUNIOR SOFTWARE DEVELOPER SFDC (ENTRY LEVEL)

Experis IT
Język programowania

Opis oferty

Opis stanowiska:

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z amerykańskim kapitałem, zajmująca się kompleksowym wyposażeniem biur i handlem detalicznym - wiodący gracz na rynku światowym w swojej branży. Do nowopowstałego zespołu poszukujemy kreatywnych, pewnych siebie młodszych programistów, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności programistyczne pracując przy tworzeniu nowych funkcjonalności dla platformy Selasforce.com.

Zakres obowiązków:

  • Pisanie nowych funkcjonalności oprogramowania i modyfikacje istniejących;
  • Pomoc w procesie testowania kodu, weryfikacji zgodności specyfikacji i prawidłowego funkcjonowania tworzonych produktów;
  • Ciągłe poszukiwanie sposobów na zwiększanie wydajności systemu;
  • Tworzenie raportów i dashboard'ów
  • Zapewnienie wsparcia aplikacji dla użytkowników końcowych;
  • Ścisła współpraca z oddziałem w Holandii.
  • Wymagania
  • Wykształcenie techniczne – Informatyka lub pokrewne;
  • Znajomość, języków programowania i struktur danych (C#, Java lub C++);
  • Mile widziane doświadczenie komercyjne bądź na studiach w projektach wiązanych z systemami CRM;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku.

Wymagania

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Karta Multirposrt;
  • Opieka medyczna – w całości pokryta przez pracodawcę;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Parking, szatnia i prysznice dla rowerzystów;
  • Realna perspektywa rozwoju zawodowego.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji

O Experis IT

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięki czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.