Programista PHP Poznań

Reflect Group

3 - 8 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Reflect Group to firma o szerokim zakresie usług projektowo-produkcyjnych działająca w branży reklamowej.Tworzymy młody, pełen kreatywnych pomysłów i co najważniejsze nastawiony na rozwój zespół. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko programisty.
Miejsce pracy: Poznań.

Zakres obowiązków:
Rozwijanie, przebudowywanie serwisów internetowych firmy Reflect Group (www.reflectgroup.pl) na zasadzie nowych modułów użytecznościowych, implementacji nowych technologii czy rozwiązań usprawniających działanie serwisów internetowych.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość php, mysql, javascript, css, xhtml,
- umiejętność operowania na nieswoim kodzie i modyfikacji,
- zdolność do kreatywnego rozwiązywania wszelkich problemów programistycznych,
- umiejętność cięcia grafiki z PSD do HTMLa,
- znajomość responsive design (bootstrap),
- minimum 2 lata doświadczenia w branży,
- miejsce zamieszkania: Poznań i okolice.

Mile widziane:
- znajomość systemów opartych o MVC,
- podstawowe umiejętności w programie Photoshop.

Oferta:
- stała współpraca,
- możliwość pracy zdalnej,
- nienormowany czas pracy (praca zadaniowa),
- rozliczanie etapami zgodnie z założonymi ramami czasowymi na postawie FV,
- praca przy ciekawych projektach internetowych w dynamicznie rozwijającej się firmie Reflect Group,
- całkowita samodzielność pracy i rozwiązywania problemów.

Wynagrodzenie od 3000 do 8000 zł netto

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji CV i portfolio na adres [email protected]

Zachęcam do aplikowania!!

ul. Naramowicka 266c
Poznań
www.reflectgroup.pl

Metodologia pracy

O Reflect Group

Reflect to firma o bardzo szerokim zakresie usług projektowo-produkcyjnych w branży reklamowej. Główną działalnością firmy jest znakowanie i produkcja odzieży reklamowej oraz firmowej. Poprzez realizacje setek zamówień nisko- oraz wysokonakładowych, nabraliśmy doświadczenia w projektowaniu odzieży, dzięki czemu nasze produkty zawsze cechują się oryginalnością przy najniższych cenach na rynku.