SharePoint Developer

Future Processing

5 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykorzystywać swoją bogatą wiedzę do rozwoju wewnętrznych systemów firmy (intranet, system rekrutacyjny, system ewaluacji) oraz realizacji projektów dla klienta zewnętrznego.

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • wprowadzanie zmian w konfiguracji systemów,
  • wprowadzanie zmian w systemach klienta,
  • współpraca z programistami i klientem,
  • utrzymanie istniejących systemów,
  • planowanie wydań nowych wersji aplikacji,
  • planowanie poprawek w aplikacjach,
  • estymacje zadań,
  • diagnozowanie zgłoszeń serwisowych,
  • dokumentacja rozwiązań.
Od kandydatów oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomości C#, ASP.NET Web Forms,
  • znajomości zagadnień programowania i konfiguracji platformy SharePoint 2010 lub MOSS 2007,HTML, CSS, JavaScript,
  • znajomości zagadnień programowania i projektowania obiektowego,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.
Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość zagadnień administracji SharePoint,
  • znajomość wzorców projektowych,
  • znajomość technologii takich jak: LINQ, WCF, WF,
  • znajomość SQL,
  • zdolności analityczne.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Szkolenia i certyfikacje
  • Nauka języków obcych
  • Punkt przedszkolny dla dzieci pracowników
  • Restauracja, darmowy lunch w piątek
  • SPA
  • Wydarzenia ogólnofirmowe

O Future Processing

Great software… because we put People first
Future Processing (FP) to:
  • Firma technologiczna z 16-letnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania dla zagranicznych klientów prowadzących działalność w różnych sektorach rynku
  • Przyjacielska atmosfera i zgrany zespół
  • Szkolenia wewnętrzne, możliwość zdobywania certyfikatów
  • Możliwość rozwoju w różnych technologiach, m.in.: ASP.NET/.NET, Java, PHP, C++
  • Nowoczesne biura w atrakcyjnej lokalizacji
  • Otwartość w informowaniu o sprawach firmy - mówimy, jak jest!