Programista C++ na platformy Linux oraz Windows

Ineva Services Limited S.K.A.
Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis oferty

OPIS STANOWISKA:
Osoba zatrudniona na stanowisku Programista C++ będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za rozwój, projektowanie, implementację i testowanie różnego rodzaju aplikacji działających w środowiskach Linux oraz Windows.

OFERUJEMY:
· Atrakcyjne wynagrodzenie;
· Elastyczny czas pracy;
· Różne formy pracy/współpracy;
· Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy;
· Współpracę z doświadczonym zespołem programistów umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy.

Wymagania

WYMAGANIA:
· Bardzo dobra znajomość C++ (stl, boost, itp.), poparta przykładami wykonanych prac/projektów;
· Doświadczenie w programowaniu zarówno dla systemów Linux (przede wszystkim) jak i systemów Windows;
· Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji;
· Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej. BARDZO MILE WIDZIANE:
· Doświadczenie w pracy ze średnimi lub dużymi projektami programistycznymi;
· Doświadczenie w tworzeniu aplikacji graficznych, multimedialnych oraz gier;
· Umiejętność programowania skryptów powłoki bash, itp. oraz znajomość popularnych języków skryptowych;
· Znajomość systemu kontroli wersji Git.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Ineva Services Limited S.K.A.

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.