ANSI DEVELOPER

RelocateYou

5 000 zł netto

Narzędzia
Inne

Opis oferty

Zadania
  • Opracowywanie, implementacja oraz testowanie oprogramowania przy użyciu zaawansowanych technologii,
  • Rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, jak również wprowadzanie ulepszeń i usprawnień,
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz testerami.
  • Praca w środowisku Linux/Windows.
Oczekujemy:

  • Znajomość pracy z wszystkimi lub częścią narzędzi /systemów: Mercurial, Ubuntu Linux (na poziomie programisty/administratora), Ms Windows (na poziomie programisty/ administratora), MPLabX, AttolicTrueStudio, vi/Emacs/inne IDE, Valgrind, CTest, gdb, clang, mingw, Gcc/Eclipse.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Wysokiej motywacji i chęci do samorozwoju,
  • Mile widziana praktycznej znajomości Agile/Scrum,
  • Mile widziane wykształcenie wyższego w obszarze IT lub elektroniki.
Oferujemy:

  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  • Udział w wieloetapowym procesie wytwarzania oprogramowania,
  • Elastyczne formy zatrudnienia, w tym B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport,