Java Developer @ Alior Bank

Alior Bank
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Praca w oparciu o umowę o pracę.
Czas pracy pon-pt rozpoczynający się elastycznie między 7:00 a 10:00.
Lokalizacja biura: ul. Miłkowskiego, Kraków - okolice Kapelanki

Opis stanowiska: Jeżeli jesteś osobą, która:

-Posiada bardzo dobrą znajomość języka JAVA oraz specyfikacji JEE potwierdzoną minimum rocznym doświadczeniem
-Bardzo dobrze zna: XML, JSP/Servlets/JEE, Spring, EJB, HTML+CSS
-Zna zagadnienia związane z wymianą komunikatów za pomocą WebService (m. in. XSD, WSDL, SOAP)
-Posiada wiedzę na temat JDBC z uwzględnieniem zagadnień transakcyjnych oraz języka zapytań SQL w oparciu o przynajmniej jedną z baz danych np. POSTGRESQL, mySQL lub Oracle
-W praktyce obsługuje serwery (np. TOMCAT, JBOSS)
-Pracuje z jednym z systemów kontroli wersji np. SVN, GIT, CVS.
-W stopniu dobrym zna podstawowe wzorce projektowe, algorytmy i struktury danych
-Posiada umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
-Szybko się uczy
-Jest otwarta i komunikatywna
-Cechuje się samodzielnością i odpowiedzialnością

Twoim dodatkowym atutem jest:

-Dobra znajomość Framework GWT lub AngularJS
-Znajomość ASPECTJ
-Praktyczna znajomość MAVEN
-Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów oraz doświadczenie w pracy z architekturą SOA
-Znajomość dobrych praktyk w zakresie tworzenia bezpiecznego oprogramowania (OWASP Top 10)
-Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań informatycznych i procesem ich wdrażania

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

-Przygotowaniu oprogramowania na podstawie projektu, implementacji aplikacji
-Współpracy z analitykami i departamentami biznesowymi w celu opracowania projektu oprogramowania
-Organizacji pracy, szacowaniu pracochłonności zadań
implementacji testów jednostkowych i integracyjnych
-Tworzeniu dokumentacji technicznej

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Udział w realizacji unikalnego projektu w branży finansowej
-Pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce
szerokie możliwości rozwoju zawodowego
elastyczne godziny pracy dla osób studiujących
-Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia
dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)
-Pakiet relokacyjny

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Telefon służbowy

O Alior Bank

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Nasze podejście do biznesu oraz tempo rozwoju wielokrotnie były doceniane w plebiscytach najbardziej prestiżowych  magazynów finansowych, m.in. w 2014 i 2015 r. jako pierwszy w historii polski bank otrzymaliśmy prestiżowy tytuł „Najlepszy europejski bank detaliczny” przyznawany przez „Retail Banker International”.

Dynamiczny wzrost Alior Banku i zmiany zachodzące na rynku usług bankowych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role.