C++ Developer (przetwarzanie grafiki 3D)

Antal

Jesteś pasjonatem programowania w C++, ale nie jest Ci obcy hardware? Chcesz mieć wpływ na tworzenie części sprzętu, która odpowiada za wyświetlanie animacji np. w grach RPG? Nudzi Cię praca w środowisku korporacyjnym?
Ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania

Zakres zadań:

  • Prace rozwojowe przy projektowaniu symulatora graficznego 3D,
  • Rozwój i testowanie oprogramowania wysokopoziomowego (ze zwróceniem uwagi także na warstwę niskopoziomową),
  • Prace badawcze nad tworzeniem nowych rozwiązań,
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym.
Wymagane umiejętności:

  • Doświadczenie w programowaniu w języku C++,
  • Znajomość języka programowania C,
  • Wiedza z zakresu grafiki 3D,
  • Znajomość Open GL, DirectX (mile widziane),
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2).
Oferujemy:

  • Możliwość pracy przy tworzeniu nowoczesnych, zaawansowanych projektów IT u producenta rozwiązań,
  • Pracę pełną wyzwań zawodowych w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.