Python/ Django Developer

Power Media

do 14 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy specjalistów na stanowisko Programisty Python/Django.

Opis stanowiska
Głównym zadaniem programisty Python / Django będzie współtworzenie nowych aplikacji webowych. Wymagania
- Bardzo dobra znajomość frameworku Django (co najmniej 3 lata aktywnej pracy).
- Bardzo dobra znajomość OOP.
- Znajomość wzorców projektowych.
- Bardzo dobra znajomość PostgreSQL.
- Znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP.
- Umiejętność pisania przejrzystego i optymalnego kodu.
- Bardzo dobra znajomość GIT lub Mercurial.
- dobra znajomość środowiska Unix.
- Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją.
- Znajomość dobrych praktyk w Python / Django (m. in. PEP8).

Mile widziane
- Znajomość uWSGI i Nginx w zakresie konfiguracji i administracji.
- Znajomość Redis, PostGIS, Elasticsearch oraz Celery.
- Umiejętność pisania testów jednostkowych.
- Umiejętność optymalizowania zapytań bazodanowych.
- Znajomość HTML, CSS, LESS, JS.

Oferujemy
swobodną atmosferę pracy w niewielkim, profesjonalnym zespole
• atrakcyjne wynagrodzenie (dla najlepszych kandydatów nawet do 10-14 tys. netto)
• pracę, w której wkład własny i zaangażowanie pracowników w tworzenie projektu jest doceniane. Decyzje o wyborze technologii są efektem dyskusji całego zespołu.
• bycie częścią interesujących i rozwijających projektów (zarówno tworzenie nowych projektów jak i utrzymywanie już istniejących),
• wykorzystywanie najlepszych technologii oraz korzystanie z najnowszych rozwiązań na rynku
• zatrudnienie w ramach B2B, umowy o pracę lub umowy zlecenie/dzieło

Metodologia pracy

O Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki.

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez firmę Power Media S.A. we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.