Specjalista ds. Systemów IT

Talent Partners

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Tychach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. SIT/165/15
Miejsce pracy: Tychy

Wymagania

Najważniejsze obowiązki:
• nadzór nad systemem Servicedesk – rozwiązywanie problemów z komputerami / drukarkami / telefonami / oprogramowaniem jako pierwsza linia wsparcia,
• instalacja komputerów i terminali, instalacja systemów operacyjnych, oprogramowania, nadzór nad systemem TrendMicro (Officescan),
• administrowanie oprogramowaniem w firmie (Windows / Office / Spinfire / Catia / NX / Unigraphics) - zarządzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi krytycznymi systemami biznesowymi,
• administrowanie, utrzymanie i zarządzanie krytyczną infrastrukturą sieciową: routery, przełączniki, punkty dostępowe i zapory sieciowe,
• monitoring sprzętu sieciowego w celu zapewnienia maksymalnego czasu działania i wysokiej dostępności,
• nadzór nad drukarkami, Print Serwerem i rozwiązywanie problemów związanych z drukowaniem. Wymagania:
• wykształcenie średnie lub wyższe, kierunek informatyczny,
• min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku: specjalista lub administrator IT,
• dobra znajomość języka angielskiego
• bardzo dobra znajomość Windows 7/8 i Office 2013,
• podstawowa znajomość Active Directory,
• znajomość Windows 2008/2012 Server, DHCP, DNS, GPO, Firewall,
• znajomość Visual Studio, skrypty VBS.

Mile widziane:
• znajomość rozwiązań w obszarze administrowania, utrzymania i zarządzania środowiskami przechowywania danych, optymalizacji zasobów dyskowych w systemach macierzowych, scenariuszy archiwizacji i odtwarzania krytycznych systemów biznesowych.

Oferujemy:
• stabilną pracę w dużej, renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
• kontakt z nowoczesną technologią,
• miłą atmosferę w pracy.

Metodologia pracy

O Talent Partners

- SKUTECZNA REKRUTACJA - CIEKAWE OFERTY PRACY