Front-End Developer do platformy sklepów internetowych ETAT

Sky-Shop.pl - Oprogramowanie sklepów internetowych

2 000 - 3 500 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2009 Rok założenia firmy

  • http://sky-shop.pl/ WWW

Baza danych

Spółka SIEF-IT, dynamicznie rozwijająca się na rynku e-commerce, właściciel platformy sklepów internetowych Sky-Shop, poszukuje Front-End Developera do prac nad rozwojem platformy sklepów internetowych oraz zleceń od klientów. Front-End Developer

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • Rozwój platformy sklepów internetowych Sky-Shop
  • Rozbudowywanie funkcjonalności sklepów i szablonów
  • Ciekawe prace front-endowe na potrzeby wewnętrzne

Wymagania:

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w realizowaniu projektów e-commerce lub/i webowych
  • Portfolio - wymagane
  • Znajomość HTML/HTML 5, CSS/CSS 3, JavaScript i biblioteki jQuery
  • Znajomość znaczników Smarty
  • Umiejętność kodowania responsywnych layoutów RWD
  • Znajomość standardów W3C i technik optymalizacji
  • Wiedzy na temat kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami oraz urządzeniami mobilnymi oraz SEO
  • Umiejętność wdrażania layotów – Cięcie w Photoshopie i znajomość Photoshop'a która to umożliwi
  • Podstawowa wiedza z zakresu Usability i User Experience mile widziana
  • Wyczucie i znajomość aktualnych trendów w e-commerce mile widziana
  • Mile widziana znajomość aplikacji do makietowania takich jak: Moqups

Oferujemy:

  • Pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie Twoich umiejętności
  • Wygodne biuro w centrum Krakowa
  • Nowe wyzwania w branży e-commerce
  • Zgrany zespół
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia i integracje
  • Stawka: 2000-3500zł netto
Jeżeli nie spełniasz minimum naszych wymagań, nie trać naszego i swojego czasu, nie wysyłaj aplikacji.

Aplikację CV oraz Portoflio prosimy przesyłać przez Aplikuj teraz.

Rozpatrujemy tylko aplikacje posiadające portfolio – Portoflio jak najbardziej może być pod linkiem.
W dokumentach koniecznie dodaj klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Wymagania

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Premie roczne

Praca w Sky-Shop.pl - Oprogramowanie sklepów internetowych

O Sky-Shop.pl - Oprogramowanie sklepów internetowych

Najlepszy sposób na sklep internetowy - Sky-Shop.pl

Tworzymy oprogramowanie z pasją!

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamentowym tj: SaaS. Działamy aktualnie na polskim rynku lecz pojawimy się również na globalnym rynku e-commerce.

Marka istnieje na rynku od 2009 roku i przez ten skorzystało z naszego oprogramowania dużo ponad 10 000 sklepów internetowych.

Sky-Shop posiada unikalne rozwiązania na polskim rynku e-commerce które intensywnie rozwijamy.

Jeżeli chcesz rozwijać jedno z najlepszych rozwiązań e-commerce na polskim rynku - dołącz do nas!